KaraKartaL FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KaraKartaL FoRuM

WwW.KaRaKaRTaL.FoRuMa.BiZ

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Toraman kilit vuracak

2 posters
YazarMesaj
çArŞı
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
çArŞı

Toraman kilit vuracak Empty
MesajKonu: Toraman kilit vuracak   Toraman kilit vuracak Icon_minitimeÇarş. Ekim 21, 2009 5:04 pm

Sakatlığından kurtulan ve Kasımpaşa maçındaki performansıyla alkış toplayan İbrahim Toraman, Wolfsburg'un Boşnak yıldızı Edin Dzeko'ya adım attırmayacak.

Teknik direktör Mustafa Denizli, Wolfsburg’u yıkacak planı hazırladı. Dünkü antrenman öncesinde oyuncularıyla bir toplantı yapan tecrübeli çalıştırıcı, Alman temsilcisinin iki golcüsü Dzeko ve Grafite’yi adam markajıyla durdurmayı planlıyor. Geçen sezonki çıkışını bu sene de sürdüren Boşnak golcü Edin Dzeko’yu, Kara Kartal’ın tecrübeli savunma oyuncusu İbrahim Toraman marke edecek. 90 dakika boyunca yıldız futbolcuyu adım adım takip edecek olan Toraman, ön liberoda görev yapacak. Wolfsburg’un bir diğer golcüsü Grafite’nin de karşısında Tomas Sivok olacak. Teknik direktör Denizli, Şampiyonlar Ligi’nde ceza sınırında olan Çek futbolcuyu kart görmemesi konusunda uyardı.

Orta sahada baskı kurulacak
Siyah-Beyazlılar orta sahada da rakibe baskı uygulayacak. Bu alanı kalabalık tutmayı düşünen Kara Kartallar, Almanlar’ın oyun kurmasını engelleyecek ve Tello, Nihat, Tabata gibi hızlı isimlerle rakip kalede gol arayacak. Son vuruşlardaki şanssızlığını Kasımpaşa maçında kıran Bobo da Beşiktaş’ın en büyük gol silahı olacak.
http://www.fanatik.com.tr
erman
Yeni Üye
Yeni Üye

Toraman kilit vuracak Empty
MesajKonu: Geri: Toraman kilit vuracak   Toraman kilit vuracak Icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 9:59 am

bence her ne kadar iiii bir oyucu olsada kendi mevkisinde oynamalı

Toraman kilit vuracak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Toraman ve Ekrem 2 ay yok!
» 'Kahraman' Toraman ameliyat oluyor!