KaraKartaL FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KaraKartaL FoRuM

WwW.KaRaKaRTaL.FoRuMa.BiZ

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

TRABZONSPOR MAÇINDA TAKIMIMIZIN OYNADIĞI OYUN SİZCE SÜPER LİG İÇİN YETERLİMİ

2 posters
YazarMesaj
blackryu
Yeni Üye
Yeni Üye

TRABZONSPOR MAÇINDA TAKIMIMIZIN OYNADIĞI OYUN SİZCE SÜPER LİG İÇİN YETERLİMİ Empty
MesajKonu: TRABZONSPOR MAÇINDA TAKIMIMIZIN OYNADIĞI OYUN SİZCE SÜPER LİG İÇİN YETERLİMİ   TRABZONSPOR MAÇINDA TAKIMIMIZIN OYNADIĞI OYUN SİZCE SÜPER LİG İÇİN YETERLİMİ Icon_minitimeC.tesi Kas. 07, 2009 10:24 pm

Arkadaşlar sizlernasıl düşünüyorsunuz bilmiyorum ama benim düşünceme göre sanki anadoluda bir takım gibi oynuyoruz. Hücum anlayışı ile tanıdığımız bu mustafa denizli beşiktaşımızı niye bu kadar defans ağırlıklı oynatıyor anlamıyorum. Bence trabzon maçındaki oyun tarzı TRABZONSPOR MAÇINDA TAKIMIMIZIN OYNADIĞI OYUN SİZCE SÜPER LİG İÇİN YETERLİMİ 876359 mızı büyük sıkıntıya sokar...
semiramis
Yeni Üye
Yeni Üye

TRABZONSPOR MAÇINDA TAKIMIMIZIN OYNADIĞI OYUN SİZCE SÜPER LİG İÇİN YETERLİMİ Empty
MesajKonu: Geri: TRABZONSPOR MAÇINDA TAKIMIMIZIN OYNADIĞI OYUN SİZCE SÜPER LİG İÇİN YETERLİMİ   TRABZONSPOR MAÇINDA TAKIMIMIZIN OYNADIĞI OYUN SİZCE SÜPER LİG İÇİN YETERLİMİ Icon_minitimePerş. Nis. 18, 2013 5:17 pm

yetermi abi ben beşiktaşımıza hiç yakıştıtamıyom valla bu durumu dert küpü oldummm

TRABZONSPOR MAÇINDA TAKIMIMIZIN OYNADIĞI OYUN SİZCE SÜPER LİG İÇİN YETERLİMİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-