KaraKartaL FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KaraKartaL FoRuM

WwW.KaRaKaRTaL.FoRuMa.BiZ

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

transfer MARCO MARİN

YazarMesaj
emrecoba
Misafir

transfer MARCO MARİN Empty
MesajKonu: transfer MARCO MARİN   transfer MARCO MARİN Icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 5:59 pm

mrb arkadaslar almanyada gladbachda oynayan marco marin lütfen sizde bu futbolcuyu tanıyosanız herkes yazsın yönetim bu futbolcuyu alsın inanılmaz yetenekli en az ribery kadar takımı küme düsüyor yası daha 22 besiktasımız bu futbolcuyu alırsa 2 sene cinde en az 30 milyon euroya satar hic abartmıyorm cok süratli,teknik,kısa boylu ortarı sutları cok iyi,duran topları hep o kullanıyor ve her iki kanattada oynuyor yöneticilerimize sesimi duyurabilsemde söylesm ama sadece buraya yazabiliyorum lütfen sizde izleyin bana hak vereceksiniz
marini seneye besiktasta görmek dileğiyle
(delgadodan 3 gömlek üstün)
9bjk3
Misafir

MesajKonu: transfer   transfer MARCO MARİN Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 5:35 pm

ispanya liginde UD Almeria`da oynayan PABLO PIATTI ve Kalecileri DIEGO yu kessinlikle izlemeleri lazim artik rüstü ile bu isler olmaz uzaktan gelen sutlara zayif kaliyor...
Az nin kalecisi ROMERO alacak seklinde cikan transfer haberleri var o olacagina DIEGO olsun yabanci kaleci SART Smile
bjk067
Misafir

MesajKonu: transfer   transfer MARCO MARİN Icon_minitimeSalı Mayıs 12, 2009 5:18 pm

rüstü tecrübesiyle bu takımda kalması lazım arkadasın dediğine katılıyorum marco marinin bende bir kac macına denk geldim hayran kaldım Finki alacağımıza marini alalım 3 katına satarız arsenal-liverpol kalitesinde bi topcu
narkoz_62
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: transfer MARCO MARİN   transfer MARCO MARİN Icon_minitimeCuma Mayıs 29, 2009 3:10 am

MARCO MARİN'i alalım çok güzel bir futbolcu.....az önce youtubeden izledim gerçekten çok süper.

transfer MARCO MARİN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» transfer