KaraKartaL FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KaraKartaL FoRuM

WwW.KaRaKaRTaL.FoRuMa.BiZ

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

LÜTFEN...!!!

2 posters
YazarMesaj
çArŞı
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
çArŞı

LÜTFEN...!!! Empty
MesajKonu: LÜTFEN...!!!   LÜTFEN...!!! Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 7:51 pm

ARKADŞLAR SİTE HİÇ CANLI DEGİL KİMSE NE YORUM YAZIOR NEDE Bİ KONU UZERINDE KONUSUYOR,TARTIŞIYOR..
SİZDEN İSTEĞİM YORUM YAZMANIZ KONU ACMANIZ SOHBET ORTAMI KURABILMEK , ARKADAŞ OLABİLMEK ,TANIŞMAK, BIRBIRMZE DESTEK CIKMAK...
ŞİMDİDEN TEŞKKR EDİYORUM İYİ GÜNLER...
http://www.fanatik.com.tr
ahmetzül
Misafir

LÜTFEN...!!! Empty
MesajKonu: şanlı beşiktaş   LÜTFEN...!!! Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 1:53 am

sevgili beşiktaşlılar yıllardır hep ikinci planda kaldık maalesef yine kalacağı gibi takım şampiyon oldu transfere bakın yeterlimi birinci sınıf mı hayır ikiside değil yöneticilere ve denizliye soruyorum ne zaman hakettiğimiz futbolcular alınacak ne zaman iyi takım kurulacak yapılan transferlerle şampiyonlar ligine nasıl bir cesaretle katılacağız neden isimli süratli gerçek futbolcular alınacak denizli sen aldıramadıysan bulapta istemediysen sana yoksa yöneticilere yeterartık bu kadar ikinci sınıf futbolcuyla saha cıktıgımız işinizi ya dogru yapın yada bizleri üzmeyin bu takıma süper forvet orta saha iki kanat alamıyor musunuz bırakın o zaman alacak olanhocayla yönetim gelsin ama sizleri de sevmiyor değilim üzülüyorum sadece tum dusuncelerimi zamanla anlatıcam herkesten bu konulara deginilmesini rica ediyorum....
PALANDÖKEN KARTALI
Yeni Üye
Yeni Üye
PALANDÖKEN KARTALI

LÜTFEN...!!! Empty
MesajKonu: Geri: LÜTFEN...!!!   LÜTFEN...!!! Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 7:04 pm

Uyuyan futbolcuya soooooooooon.

LÜTFEN...!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-