KaraKartaL FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KaraKartaL FoRuM

WwW.KaRaKaRTaL.FoRuMa.BiZ

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

PiNoKyO fener TEZAHURATI

YazarMesaj
muratk
Yeni Üye
Yeni Üye

PiNoKyO fener TEZAHURATI Empty
MesajKonu: PiNoKyO fener TEZAHURATI   PiNoKyO fener TEZAHURATI Icon_minitimePaz Kas. 22, 2009 2:58 pm

Büyük BEŞİKTAŞLILAR,

Öncelikle İnönüde kazandığımız 3-0 gibi net farklı ve temiz galibiyetten dolayı hepinizi kutluyorum,daha iyilerini görmek temennisiyle,
Arkadaşlar fener maçından önce bazı fenerlilerle yaptığım muhabbetlerde (zoraki,hoş olmayan) ve dün feneri ezdiğimiz maçtan sonraki fenerlilerin yorumlarında farkettiğim hazımsızlığın getirdiği sözler açıkça ortadaydı,sanırım bunu hepinizde biliyosunuzdur.Biz büyük takımız nidaları,havaları ve burun büyütmeler,bizi küçümsemeler halen devam ediyor,edecek gibide maalesef,(afedersiniz ama ; eşşek anırmaktan vazgeçmeyecek yani) E burada bizlere düşen görev nedir arkadaşlar ? tabiiki en büyük eğlencemiz olduğunu düşündüğüm,tezahuratlarımızda sinir harbi yaşattığımız ,bu burnu büyük kaf dağındaki fenerlilerle eğlence maksatlı yeni tezahuratlar sunmak,bunları her fırsatta dillendirmek ve bu sinir harbinden galip ayrılmak,arkadaşlar futbolun sadece sahada kazanılmadığı aşikardır , saha dışı faktörlerinde büyük önemi vardır,rakiplerin bu saha dışı faktörleri sunma yeteneğinin ne olduğu ortada(şike v.s.uğraşı)bizim ise dış faktörümüz,en büyük gücümüz gurur duyduğumuz ayrıcalıklı taraftarımızdır.Bu böyle devam etmeli,birliğimizi bozmaya yönelik medyada çıkan,çıkacak sözler,haberler ciddiye alınmamalı,

Hepinize saygılarımı sunuyorum,ve burnu büyük fenerlilerden ilham aldığım,onlara ithaf ettiğim tezahuratı sizlerle paylaşmak istiyorum.. Mutlu kalın...

PiNoKyO fener TEZAHURATI 876359 PiNoKyO fener TEZAHURATI 313172

bir büyük
pinokyoooo
burnunu kestik üç dilim ettik pinokyo (üç üçççç)
o burnun
büyürse
merak etme biz yine keseriz pinokyo (üç üççç)

ezikleri dahada ezme maksatlı belki basit ama etkili olacağını düşündüğüm bu tezahurattaki sözler beğenildiği takdirde bazı arkadaşlarımız tarafından stada taşınabilir,sözler değiştirilebilir,yada sadece buradada kalabilir,hiç sorun değil,sonuçta önemli olan benim bu tezahuratı sizlerle paylaşmış olmamdır değerli arkadaşlar...

Bu arada beste olarak cinconların "taraftar durmadan bu taraftar arkanızda her zaman" stili uygun olabilir....

PiNoKyO fener TEZAHURATI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-